Startlijst 11 maart

Hierbij de startlijst voor 11 maart a.s.

Finale BUTS Competitie dressuur zondag 11 maart 2018
Ruiterpaspoort meenemen, voordat u start zal deze gecontroleerd worden.
Ook is er een apart jurylid die een cijfer geeft voor de verzorging van deelnemer, paard/ pony en harnachement. Wilt u a.u.b. direkt na de proef de mest opruimen!
Rubriek 1   Dressuur klasse F 8 en F12 pony`s
Jury: Mw. R. Hiensch  Ring 1 bij de Bar
10:00 1 Lisanne Bruring Ajani F8a
2 Daniel Leenstra Flexx
10:15 3 Kiki Redert Maureen
4 Stella Steenis Seros
10:30 5 Alex Leenstra Suprice
6 Marieke Welkenhuysen Marijn F12a
Rubriek 2   Dressuur klasse F 10 t/m F12 paarden.
Jury: Mw. R. Hiensch  Ring 1 bij de Bar
10:45 1 Tamara Gijsbertsen Beausellie F10a
2 Juliette Glijnis Landra
11:00 3 Katja Gijsbertsen Terefique
4 Charlotte Bruring Jacco
11:15 5 Maureen Stalenhoef Zeoloog F12a
Rubriek 3  Dressuur klasse B en L paarden
Jury: Mw. R. Hiensch  Ring 1 bij de Bar
11:30 1 Jan Roemeling Bea B
2 Marijn Tiboel Cupido
11:45 3 Nyobi van der Mark Noa
4 Sonja van Maurik Poliganos
12:00 5 Lea de Zwijger Delina L1
6 Felicia Fama Vienna
Rubriek 4   Dressuur klasse F8 t/m F 9 paarden
Jury:
Ring 1 bij de Bar
12:15 1 Roxanne de Beus Landra F8a
2 Pricilla van de Velden Uzette F7a
12:30 3 Merel van Buren Baladyn F6a
4 Carla Leenstra Beausellie F6a
12:45 5 Marielle van Mullen Jacco F9a
Rubriek 5  Dressuur klasse F 7 pony`s
Jury: Martine Bokma
Ring 2 bij de stallen
10:30 1 Eline van der Wurff Blondie F7a
2 Merel Beers Chanel
10:45 3 Bente Bausema Donar
4 Femke van Leeuwen Marijn
11:00 5 Fleur van Stralen Maureen
Rubriek 6   Dressuur klasse F 6  pony`s
Jury:
Ring 2 bij de stallen
11:15 1 Thirza Groen Chanel F6a
2 Louise van Kleef Donar
11:30 3 Rosa Moniharapon Flexx
4 Thirza Eppinga Lilly
11:45 5 Venna Schilpenoord Marijn
6 Inge van Vliegen Balou
12:00 7 Kes Linders Jacco
8 Chanel Konijn Suprice
12:15 9 Dianne van Beers Ammarilla F5a
10 Andrea Vink Donar
12:30 11 Noah in `t Veld Maureen
Rubriek 8
Finale BUTS competitie Zilfia`s Hoeve 2017/2018 dressuur.
De beste 2 combinaties rijden een dressuur proef F 13 A.
De ruiters rijden op een andere pony/paard, op de dag zelf wordt bekend gemaakt welke twee deelnemers in de ring worden verwacht.
Deelnemers zie rubriek 1 t/m 6
Jury: Mw. Irene de Wolf
13:45 uur pony’s klasse F8 en F12
14:00  uur paarden klasse F10 en F12
14:15 uur pony`s klasse F 7
14:30 uur paarden  klasse B t/m L
14:45  uur pony`s klasse F 5 enF 6
15.00 uur  paarden klasse  F6 t/m F9

 

1B9A0211    pony